Sakrament Chrztu Świętego to wyjątkowe wydarzenie w życiu całej rodziny, a szczególnie w życiu samego dziecka, ale też jego rodziców, chrzestnych oraz dziadków i innych krewnych. Uroczystość tego pokroju nie mogłaby obejść się bez utrwalenia na fotografiach, które będą znakomitą pamiątką dla wszystkich uczestników ceremonii.

Mieliśmy przyjemność fotografować Chrzest Święty Kornela w Wilanowie. To była wyjątkowa uroczystość, która na długi czas pozostanie w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że dzięki naszym fotografiom, pamięć o tym wydarzeniu będzie towarzyszyła całej rodzinie Kornela i jemu samemu, gdy podrośnie.

Choć rodzice Kornela byli pełni obaw o to, jak będzie przebiegała uroczystość, czy dziecko nie wystraszy się podczas sakramentu, czy nie będzie płakać i zagłuszać organisty. Wydawać się mogło, że ogrom zgromadzonych osób i spore zamieszanie wokół małego bohatera tego dnia przysporzą mu stresu i zdenerwowania, były to jednak obawy nietrafione. Po mszy zgromadzeni goście udali się na uroczysty obiad. Ten wyjątkowy i niepowtarzalny dzień z pewnością pozostanie na długo w pamięci całej rodziny.