Fotograf Chełm

Fotografia ślubna Chełm to nasza niewątpliwa domena. Pracując jako fotografowie ogromnie doceniamy fakt, że możemy poznawać nowych ludzi, a wraz z nimi przyglądać się nowym miejscom. Wykonujemy różnego rodzaju zdjęcia, jednak to, co nas wyróżnia, to fotografia ślubna. Chełm jest doskonałym miejscem do uchwycenia zarówno rustykalnych kadrów, jak i pozostania przy klasycznych ujęciach. Dajemy Wam gwarancję, że wykonane przez nas fotografie będą doskonałą pamiątką na długie lata. Zapraszamy Was także na sesje narzeczeńskie. Ogromnym zaszczytem będzie dla nas wykonanie ślubnych fotografii plenerowych z Waszym udziałem, a także uchwycenie najważniejszych momentów w formie reportażu w tym wyjątkowym dniu. 

Fotograf Chełm – Reportaż ślubny Chełm

Reportaż ślubny to nie tylko kadry z przygotowań, ślubu i przyjęcia weselnego. To przede wszystkim indywidualne podejście do każdego powierzonego zadania, by na zdjęciach uchwycić to, co oddaje charakter Państwa Młodych. Przynajmniej tak jest w naszym przypadku. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Wasze oczekiwania. Fotografia ślubna Chełm wiąże się także z odwiedzeniem okolicznych miejscowości. Na Wasze życzenie chętnie pojawimy się w Sobowicach, Zawadówce, Józefinie, Kamieniu Lubelskim, Horodyszczach czy innych okolicznych miejscach.

fotograf chełm

Polecane sale weselne w Chełmie – Fotograf Ślubny Chełm

Fotografia ślubna Chełm to także zdjęcia wykonywane na przyjęciu weselnym. Nie ulega wątpliwości, że wybór sali nie należy do najłatwiejszych. Poniżej prezentujemy siedem miejsc, które są warte uwagi. Może tam zorganizujecie swoje wymarzone przyjęcie weselne? Kto wie!

Dom weselny „Za Borkiem”

To tak naprawdę dwa różne miejsca, cieszące się ogromną popularnością. Wyróżnia je nowoczesność i przestronne wnętrza. Z powodzeniem zorganizujecie tam romantyczne przyjęcie weselne, a także utrzymane w stylu klasycznym, glamour czy nowoczesnym.

Dom Weselny „Chełm”

Miejsce to jest znane wielu pokoleniom. Jeśli lubicie tradycyjne rozwiązania i cenicie sobie klasyczne przygotowywanie przyjęcia weselnego, warto zapoznać się z ofertą tego obiektu.

Dworek „Pan Tadeusz”

Marzycie o wyjątkowym weselu? Z pewnością zorganizujecie je tutaj! Duch historii przeniesie Was w dawne czasy. Przepiękny ogród oferuje także możliwość zawarcia związku małżeńskiego w plenerze. Nietuzinkowa sala i menu w iście szlacheckim stylu naprawdę zachwycają!

Dom weselny „U Bartka”

To najdłużej działający lokal w Chełmnie, który organizuje przyjęcia weselne. Dwie sale bankietowe mogą pomieścić łącznie aż 370 osób. Planujecie świętować w gronie wielu gości? To miejsce będzie doskonałe!

Dom weselny „Diana”

Jeżeli marzycie o klasycznym przyjęciu weselnym i cenicie sobie tradycyjne wnętrza, warto zapoznać się z ofertą tego miejsca. Obiekt naprawdę robi wrażenie zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Sala weselna „Mansarda” Chełm

39 full

Przyjęcie weselne wcale nie musi liczyć 200 osób. Jeżeli planujecie niewielkie wesele w kameralnym gronie, Mansarda sprawdzi się doskonale. Pyszne jedzenie i strefa relaksu przed budynkiem z pewnością ucieszą Waszych gości. 

Szklana Stodoła

W niedalekim położeniu od Chełma znajduje się nietypowe miejsce, które oczarowuje swoją aranżacją. Jest to Szklana Stodoła, pięknie wkomponowana w otaczająca ją przyrodę. Jeżeli marzycie o wyjątkowym przyjęciu ślubnym, warto bliżej przyjrzeć się ofercie tego bajkowego miejsca.

Sesja narzeczeńska w Chełmie

Sesje narzeczeńskie to doskonała okazja dla nas, by móc Was poznać. Ponadto dzięki temu możecie oswoić się z obiektywem. Fotograf ślubny Chełm, który wykona wam zarówno sesję narzeczeńską jak i reportaż ślubny z pewnością stworzy dużo ciekawszy reportaż współpracując z ludźmi których już zna. Jeśli nie macie pomysłu na zdjęcia, zostawcie to nam. Chętnie zabierzemy Was w ciekawe miejsca. Może warto odwiedzić tamtejszy szlak zabytkowych cerkwi?

Plener ślubny Chełm – Fotograf Ślubny Chełm

Plener ślubny w Chełmie możemy dla Was wykonać zarówno w innym terminie, jak i w dniu ślubu – wszystko zależy od Was i Waszych preferencji. Chętnie zabierzemy Was w ciekawe miejsca zarówno w Chełmie, jak i jego okolicach. Ciekawe kadry możemy wykonać na Górze Zamkowej oraz w wielu tamtejszych parkach. Macie pomysł na sesję plenerową? Zachęcamy do kontaktu z nami. Wspólnie na pewno uda nam się wybrać najlepsze miejsce na Wasze zdjęcia ślubne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ślubną oraz do kontaktu.