fotograf łuków
3 IMG 3467 scaled

Hej! Tu Paweł – Fotograf Grójec

Grójec to piękne miasteczko – fotografowałem tam wiele chrztów i ślubów. Zapraszam do rezerwacji terminów!

Fotograf Grójec

Jeśli znaleźliście tę stronę, to na pewno poszukujecie osoby takiej, jak sprawdzony fotograf. Grójec to jedno z tych miast, które odwiedzamy regularnie, a nasze szerokie doświadczenie w fotografowaniu ślubów to nasza najlepsza wizytówka. 

Specjalnością Babie Lato: Love Stories jest fotografia ślubna: reportażowa oraz plenerowa. Zrealizowaliśmy już wiele sesji w Grójcu i okolicach. Jest to lokalizacja, którą wybierają nie tylko pary z Grójca, ale też osoby z Warszawy i innych miejscowości w okolicy. Skoro planujecie swój ślub właśnie w Grójcu lub w pobliżu, zapoznajcie się z ofertą ślubną Babie Lato: Love Stories.

fotograf grójec

Fotograf Na chrzest Grójec – Chrzciny grójec

Wybór fotografa na chrzest w Grójcu to doskonała decyzja, która pozwoli uwiecznić ten wyjątkowy moment w życiu dziecka i rodziny. Profesjonalny fotograf zadba o wysoką jakość zdjęć, uchwycając najpiękniejsze emocje i detale ceremonii. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, zdjęcia będą nie tylko piękne, ale również pełne sentymentu i autentyczności. Inwestując w profesjonalną fotografię, zyskujesz trwałą pamiątkę, którą będziesz mógł dzielić się z bliskimi przez wiele lat.

Reportaż ślubny Grójec – Fotograf Grójec

Zdjęcia reportażowe ze ślubu i wesela to najpiękniejsze pamiątki po tych wydarzeniach. Babie Lato: Love Stories zajmuje się profesjonalną fotografią ślubną. Grójec i jego okolice znamy doskonale, dzięki czemu możemy podpowiedzieć Wam, gdzie zrealizować sesję narzeczeńską i jaką salę weselną w Grójcu wybrać na wesele. Zdjęcia reportażowe ze ślubu wykonujemy z ogromną starannością i przy użyciu najlepszego sprzętu. Możecie mieć pewność, że będzie to wyjątkowa pamiątka na całe życie.

Polecane sale weselne w Grójcu – Fotograf Grójec

W miejscowościach takich, jak Grójec i w jego okolicach można znaleźć wiele ciekawych obiektów weselnych. Jeśli jeszcze nie wybraliście sali, zobaczcie na listę polecanych obiektów weselnych w Grójcu.

Miodowy Zakątek

Chcąc urządzić wesele do 110 osób, warto zainteresować się ofertą Miodowego Zakątka. Dysponuje on dwoma salami, które są ze sobą połączone, a także miejscami noclegowymi. 

Hotel Restauracja Podzamcze

Pomiędzy Grójcem i Górą Kalwarią mieści się Podzamcze – obiekt, który łączy w sobie funkcje hotelowe, restauracyjne i bankietowe. Dysponuje on również ogrodem, dużym parkingiem i bazą noclegową. Można w nim urządzić wesele do 200 osób.

Sala Bankietowa Kasjopeja

Nowoczesna i elegancka Sala Bankietowa Kasjopeja mieści się w Grójcu i może zaoferować kompleksową obsługę wesela nawet na 450 osób. Do obiektu przynależy także ogród, jak również parking. 

Dwór Many

Nieopodal Grójca i Tarczyna mieści się Dwór Many. To miejsce o kameralnym, eleganckim i wyjątkowym charakterze. Można w nim urządzić wesele do 200 osób. Obiekt oferuje również miejsca noclegowe, dysponuje altaną, placem zabaw, ogrodem oraz parkingiem. 

1 R6A 1887 scaled 1 1024x683 1

Dom Weselny Agawa

Nieopodal Grójca mieści się również Dom Weselny Agawa. Jest to miejsce o eleganckim  charakterze, w którym można urządzić wesele do 200 osób. 

Stodoła Czereśniowy Sad

Planując plenerowe wesele w stylu boho, warto wziąć pod uwagę malowniczą Stodołę Czereśniowy Sad. Pomieści ona nawet 200 osób, a wszystko to w niezwykle klimatycznym wnętrzu odrestaurowanej stodoły. 

Pastelove Pola

W miejscowości Świętochów, nieopodal Grójca, mieści się obiekt Pastelove Pola. Można urządzić w nim przyjęcie weselne do 200 osób. Obiekt ten dysponuje również ogrodem oraz bazą noclegową, a w jego bliskim sąsiedztwie nie brak terenów, na których można zaplanować szybką sesję plenerową.

ae3e9aff9c02a7848b9067273d47084c

Sesja narzeczeńska Grójec – Fotograf ślubny Grójec

Wiele par ma obawy przed uczestnictwem w sesjach zdjęciowych, co może być dodatkowym elementem stresującym w dniu ślubu. By przełamać lody i przekonać się, że bycie fotografowanym wcale nie jest tak peszące, warto umówić się z nami na sesję narzeczeńską w Grójcu lub okolicach. Poznamy się lepiej, dopracujemy pewne gesty i sygnały, dzięki czemu w dniu ślubu będziemy się rozumieć niemal bez słów. Jeśli nie macie pomysłu na to, gdzie urządzić sesję narzeczeńską, z przyjemnością Wam podpowiemy. W bliskim sąsiedztwie Grójca mieści się przecież całe zagłębie sadownicze, a trudno o lepszy plener niż sad jabłkowy. Ciekawym wyborem będzie również Rezerwat Przyrody Modrzewina, Park oraz Muzeum Kazimierza Pułaskiego w Warce i wiele innych miejsc.

Plener ślubny Grójec – Fotograf Grójec

Plenerowe zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka na całe życie. Można je wykonać w dniu ślubu, a szczególnie wówczas, gdy trafi się dobra pogoda, a w pobliżu łatwo o piękne miejsca na zdjęcia. Możemy również zaplanować sesję na inny termin, dzięki czemu będziemy mieć więcej czasu do dyspozycji. Zachęcam Was do kontaktu i do ustalenia szczegółów współpracy. 

Kontakt – Fotograf Grójec

Zarezerwuj fotografa na ślub czy chrzest w Grójcu

1312312 1 1