Fotograf Grójec

Jeśli znaleźliście tę stronę, to na pewno poszukujecie osoby takiej, jak sprawdzony fotograf. Grójec to jedno z tych miast, które odwiedzamy regularnie, a nasze szerokie doświadczenie w fotografowaniu ślubów to nasza najlepsza wizytówka. 

Specjalnością Babie Lato: Love Stories jest fotografia ślubna: reportażowa oraz plenerowa. Zrealizowaliśmy już wiele sesji w Grójcu i okolicach. Jest to lokalizacja, którą wybierają nie tylko pary z Grójca, ale też osoby z Warszawy i innych miejscowości w okolicy. Skoro planujecie swój ślub właśnie w Grójcu lub w pobliżu, zapoznajcie się z ofertą ślubną Babie Lato: Love Stories.

fotograf grójec

Reportaż ślubny Grójec – Fotograf Grójec

Zdjęcia reportażowe ze ślubu i wesela to najpiękniejsze pamiątki po tych wydarzeniach. Babie Lato: Love Stories zajmuje się profesjonalną fotografią ślubną. Grójec i jego okolice znamy doskonale, dzięki czemu możemy podpowiedzieć Wam, gdzie zrealizować sesję narzeczeńską i jaką salę weselną w Grójcu wybrać na wesele. Zdjęcia reportażowe ze ślubu wykonujemy z ogromną starannością i przy użyciu najlepszego sprzętu. Możecie mieć pewność, że będzie to wyjątkowa pamiątka na całe życie.

Polecane sale weselne w Grójcu – Fotograf Grójec

W miejscowościach takich, jak Grójec i w jego okolicach można znaleźć wiele ciekawych obiektów weselnych. Jeśli jeszcze nie wybraliście sali, zobaczcie na listę polecanych obiektów weselnych w Grójcu.

Miodowy Zakątek

Chcąc urządzić wesele do 110 osób, warto zainteresować się ofertą Miodowego Zakątka. Dysponuje on dwoma salami, które są ze sobą połączone, a także miejscami noclegowymi. 

Hotel Restauracja Podzamcze

Pomiędzy Grójcem i Górą Kalwarią mieści się Podzamcze – obiekt, który łączy w sobie funkcje hotelowe, restauracyjne i bankietowe. Dysponuje on również ogrodem, dużym parkingiem i bazą noclegową. Można w nim urządzić wesele do 200 osób.

Sala Bankietowa Kasjopeja

Nowoczesna i elegancka Sala Bankietowa Kasjopeja mieści się w Grójcu i może zaoferować kompleksową obsługę wesela nawet na 450 osób. Do obiektu przynależy także ogród, jak również parking. 

Dwór Many

Nieopodal Grójca i Tarczyna mieści się Dwór Many. To miejsce o kameralnym, eleganckim i wyjątkowym charakterze. Można w nim urządzić wesele do 200 osób. Obiekt oferuje również miejsca noclegowe, dysponuje altaną, placem zabaw, ogrodem oraz parkingiem. 

Dom Weselny Agawa

Nieopodal Grójca mieści się również Dom Weselny Agawa. Jest to miejsce o eleganckim  charakterze, w którym można urządzić wesele do 200 osób. 

Stodoła Czereśniowy Sad

Planując plenerowe wesele w stylu boho, warto wziąć pod uwagę malowniczą Stodołę Czereśniowy Sad. Pomieści ona nawet 200 osób, a wszystko to w niezwykle klimatycznym wnętrzu odrestaurowanej stodoły. 

Pastelove Pola

W miejscowości Świętochów, nieopodal Grójca, mieści się obiekt Pastelove Pola. Można urządzić w nim przyjęcie weselne do 200 osób. Obiekt ten dysponuje również ogrodem oraz bazą noclegową, a w jego bliskim sąsiedztwie nie brak terenów, na których można zaplanować szybką sesję plenerową.

ae3e9aff9c02a7848b9067273d47084c

Sesja narzeczeńska Grójec – Fotograf ślubny Grójec

Wiele par ma obawy przed uczestnictwem w sesjach zdjęciowych, co może być dodatkowym elementem stresującym w dniu ślubu. By przełamać lody i przekonać się, że bycie fotografowanym wcale nie jest tak peszące, warto umówić się z nami na sesję narzeczeńską w Grójcu lub okolicach. Poznamy się lepiej, dopracujemy pewne gesty i sygnały, dzięki czemu w dniu ślubu będziemy się rozumieć niemal bez słów. Jeśli nie macie pomysłu na to, gdzie urządzić sesję narzeczeńską, z przyjemnością Wam podpowiemy. W bliskim sąsiedztwie Grójca mieści się przecież całe zagłębie sadownicze, a trudno o lepszy plener niż sad jabłkowy. Ciekawym wyborem będzie również Rezerwat Przyrody Modrzewina, Park oraz Muzeum Kazimierza Pułaskiego w Warce i wiele innych miejsc.

Plener ślubny Grójec – Fotograf Grójec

Plenerowe zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka na całe życie. Można je wykonać w dniu ślubu, a szczególnie wówczas, gdy trafi się dobra pogoda, a w pobliżu łatwo o piękne miejsca na zdjęcia. Możemy również zaplanować sesję na inny termin, dzięki czemu będziemy mieć więcej czasu do dyspozycji. Zachęcam Was do kontaktu i do ustalenia szczegółów współpracy.