Fotograf Legionowo

Witajcie! Jeśli poszukujecie fotografa ślubnego z Legionowa i okolic, doskonale trafiliście. Babie Lato: Love Stories działa właśnie w tych okolicach, a naszą specjalizacją jest fotografia ślubna. 

Wiele Młodych Par zastanawia się nad tym, którego fotografa wybrać. Oferta jest bowiem bardzo szeroka. Najlepszym rozwiązaniem okazują się jednak wykonawcy lokalni i znający dobrze okolicę, w której planowany jest ślub i wesele. Babie Lato: Love Stories doskonale zna Legionowo, ale też Grójec, Piaseczno i Warszawę. Koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą.

fotograf legionowo

Reportaż ślubny Legionowo – FOTOGRAF LEGIONOWO

Może macie już wszystko zaplanowane na ostatni guzik lub dopiero zaczynacie przygotowania. Bez względu na to, na jakim etapie planowania wesela jesteście, to dobry moment, by rozejrzeć się za fotografem ślubnym. Babie Lato: Love Stories specjalizuje się w fotografii ślubnej. Zdjęcia reportażowe w Legionowie i okolicach wykonujemy dość regularnie i z przyjemnością zadbamy o utrwalenie pięknych wspomnień z Waszego ślubu i wesela. 

Polecane sale weselne w Legionowie – Fotograf Legionowo

Jeśli szukacie godnej polecenia sali weselnej w Legionowie lub okolicach, macie sporo opcji do wyboru. Ponieważ również dość dobrze znamy te regiony, z chęcią podzielimy się z Wami namiarami na te obiekty weselne w Legionowie, które wydają się nam szczególnie interesujące. 

Dworek Białołęka

Nieopodal Legionowa mieści się piękny i stylowy Dworek Białołęka. Jest to popularny obiekt weselny, w którym można urządzić wesele na 200 osób. Wokół dworku rozpościera się zielony ogród z oczkiem wodnym oraz fontanną, można w nim znaleźć także efektowne altanki drewniane. Nie musicie martwić się też o miejsca parkingowe – obiekt dysponuje parkingiem na kilkadziesiąt samochodów.

dworek białołęka

Pałac Lasotów

W zasięgu krótkiej przejażdżki samochodowej z Legionowa znajduje się Pałac Lasotów. To miejsce, które powinno przypaść do gustu miłośnikom elegancji i ponadczasowego szyku. Jest to neorenesansowa budowla z 1855 roku, która skrywa przepiękne wnętrza, a w tym również salę weselną na 150 osób. Do obiektu przynależy również malowniczy ogród, a także spory parking. 

Dom Weselny Tango

Na samych obrzeżach Legionowa znajduje się Dom Weselny Tango, w którym można wyprawić przyjęcie weselne na 200 osób. Obiekt otoczony jest przyjemnie zielonym ogrodem, w którym znajdują się romantyczne nasadzenia roślinne oraz efektowna architektura ogrodowa. Dom Weselny Tango jest dość kameralny i elegancki. Udostępnia również altanę ogrodową, w której można urządzić ceremonię ślubną.

Hotel Windsor

Nieopodal Legionowa znaleźć można wyjątkowo elegancki i stylowy Hotel Windsor. W jego pobliżu znajdziecie Zalew Zegrzyński, gdzie można zaplanować szybką sesję plenerową. Obiekt dysponuje kilkoma salami weselnymi o różnorodnej wielkości i wystroju. Można wyprawić w nim przyjęcie na kilkadziesiąt lub nawet na 400 osób.

Klub Mila Zegrzynek

Marzycie o wzięciu ślubu w plenerze, nad brzegiem jeziora? Koniecznie zerknijcie na ofertę Klubu Mila Zegrzynek, który umożliwi realizację tych pragnień. Jest to obiekt o żeglarskiej estetyce, który zapewni nie tylko miejsce na przyjęcie weselne dla 170 osób, ale też dysponuje bazą noclegową.

Stodoła Rasztów

W Stodole Rasztów można zaplanować wyłącznie wesele albo ślub plenerowy wraz z przyjęciem weselnym dla 200 osób. Obiekt ten dysponuje również efektownym ogrodem, parkingiem oraz miejscami noclegowymi.

Hotel 500

W niedalekim sąsiedztwie Legionowa, nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego i widłach rzeki Bug oraz Narew mieści się Hotel 500. Dysponuje on szeroką bazą noclegową, a także dwoma salami, w których można urządzić przyjęcie weselne. W sali restauracyjnej zmieści się do 80 osób, a w sali bankietowej 160.  

Sesja narzeczeńska Legionowo-FOTOGRAF LEGIONOWO

Plener narzeczeński w okolicach Legionowa można zaplanować w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, na brzegach rzeki Narew, nad Jeziorem Zegrzyńskim i w wielu innych miejscach. Zachęcamy do kontaktu, a chętnie podpowiemy najlepszą z lokalizacji. 

Plener ślubny Legionowo -FOTOGRAF ŚLUBNY LEGIONOWO

Zdjęcia plenerowe ze ślubu są fantastyczną pamiątką dla każdej z Młodych Par. Możemy wykonać je w dniu ślubu w Legionowie lub okolicach. Możemy również zaproponować jakiś osobny termin, by sesja mogła potrwać dłużej. Wszystkie te kwestie ustalimy indywidualnie – zapraszamy do kontaktu!