Fotograf Marki

Interesuje Was Fotograf Marki? Dobrze trafiliście. Babie Lato: Love Stories to lokalny fotograf, który specjalizuje się właśnie w ślubnych sesjach i reportażach z tego wyjątkowego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Pewnie zastanawiacie się nad tym, którego fotografa ślubnego wybrać, a możliwości jest wiele. Z doświadczeń wielu par wynika jednak, że sukcesem okazuje się współpraca z osobą z regionu, która dobrze zna miejscowość Marki i potrafi doradzić, gdzie wykonać sesję narzeczeńską lub ślubną i jaką salę weselną wybrać w okolicy. Babie Lato: Love Stories to właśnie taka lokalna marka fotograficzna, która często odwiedza zarówno Marki, jak i inne miejscowości z województwa mazowieckiego. 

Fotografia Marki – Reportaż ślubny Marki

Specjalnością Babie Lato: Love Stories są właśnie fotografie ślubne, a w tym zdjęcia reportażowe oraz plenerowe. Wykonujemy zdjęcia ślubne w całym województwie, regularnie odwiedzamy również Marki. Z przyjemnością zatroszczymy się o to, by upamiętnić najważniejsze chwile z Waszego ślubu oraz wesela. 

fotograf marki

Polecane sale weselne w Markach – Fotograf Marki

Jeśli jesteście na etapie poszukiwania sali weselnej w Markach lub okolicach, zerknijcie na naszą listę polecanych miejsc, a być może któreś z nich przypadnie Wam do gustu. 

Dworek Białołęka

Nieopodal miejscowości Marki można znaleźć wiele obiektów weselnych. Szczególnie dostojnie prezentuje się Dworek Białołęka. Jest to obiekt umożliwiający organizację przyjęcia weselnego do 200 osób. Przylega do niego efektowny ogród z altankami i ławeczkami, dzięki czemu podczas zabawy będzie można znaleźć również chwilę wytchnienia wśród zieleni.

Villa Szamocin

Kolejnym obiektem weselnym, który warto wziąć pod uwagę, jest Villa Szamocin. Można w niej urządzić wesele do 200 osób. Obiekt ten dysponuje również ogrodem, parkingiem, a także miejscami noclegowymi.

Pałac Alexandrinum

W zasięgu niedalekiej przejażdżki od miejscowości Marki znajduje się Pałac Alexandrinum. To wyjątkowo efektowne i eleganckie miejsce, w którym można urządzić przyjęcie weselne do 180 osób. Co ciekawe, wokół obiektu rozciąga się duży park krajobrazowy, dzięki czemu można będzie wykonać piękne zdjęcia plenerowe w dniu wesela.

Hotel Złote Dęby

Nieopodal mieści się również efektowny Hotel Złote Dęby. Dysponuje on przestronnym ogrodem, w którym jest odpowiednia przestrzeń do ewentualnej organizacji ceremonii plenerowej. Maksymalna liczba gości weselnych w tym obiekcie to 160 osób.

Hotel Holiday Park

Chcąc urządzić wesele do 170 osób, można wziąć pod uwagę także Hotel Holiday Park. Jest to bardzo elegancki obiekt, który dysponuje przestronną salą balową, miejscami noclegowymi oraz ogrodem.

Hotel u Pietrzaków

Na duże przyjęcia weselne (nawet do 350 osób) polecany jest Hotel u Pietrzaków, który dysponuje odpowiednio przestronnymi salami, a także efektownym ogrodem, miejscami noclegowymi i przestronnym parkingiem.

Hotel Trylogia

Specjalnością tego obiektu są właśnie wystawne i eleganckie przyjęcia weselne. Hotel ten dysponuje przestronnymi salami o unikalnym klimacie: rycerskim, staropolskim i myśliwskim, a także przestronnym ogrodem z miejscem na ceremonię plenerową.

Sesja narzeczeńska Marki

fotograf na ślub

Sesja narzeczeńska to doskonały pretekst do spotkania się z fotografem, lepszego poznania się oraz przełamania lodów i oswojenia się z obiektywem. Babie Lato: Love Stories zaprasza na sesje przedślubne, które możemy zrealizować w dowolnie ustalonym terminie i to zarówno w samej miejscowości Marki, jak również w okolicach. Ciekawe miejsca na plener narzeczeński to: Park Miejski w Markach, Las Bródnowski, Jezioro Czarne, Puszcza Słupecka, a także warszawskie ulice, starówka, Łazienki Królewskie i wiele innych lokacji. 

Plener ślubny Marki – FotograF Marki

Sesja plenerowa w Markach lub okolicach może zostać zrealizowana w dniu ślubu lub w innym, ustalonym indywidualnie, terminie. Warto zdecydować się na taką sesję, gdyż jest to wspaniała pamiątka ze ślubu i wesela. Zdjęcia plenerowe bywają o wiele bardziej swobodne i naturalne od zdjęć z samej ceremonii, dlatego też okazują się niezwykle cenne w domowym albumie i są chętnie oprawiane w ramki. Babie Lato: Love Stories wykona dla Was sesję plenerową w wybranym miejscu. Jeśli będzie to plener w dniu ślubu, najlepiej zaplanować go w pobliżu weselnej sali, a jeśli termin będzie oddzielny, możemy wybrać się gdzieś dalej. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania oraz wspomożemy radą, jeśli tego potrzebujecie. Zapraszamy do kontaktu!