Fotograf Pruszków

Babie Lato : Love Stories to lokalny fotograf, który regularnie odwiedza Pruszków oraz inne miejscowości w okolicy i specjalizuje się właśnie w fotografii ślubnej. Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego to spore wyzwanie. Babie Lato: Love Stories to godny polecenia Fotograf Pruszków. Jeśli więc dopiero szukacie osoby, która uwieczni dla Was tak istotne wydarzenie, jak ślub i wesele, doskonale trafiliście. Ponieważ działamy lokalnie, doskonale znamy okolicę i potrafimy nie tylko utrwalić Wasze wspomnienia w formie fotografii, ale też doradzić Wam w kwestii wyboru sali weselnej lub miejsca na ślubny plener zdjęciowy. Zachęcamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą.

Reportaż ślubny Pruszków – Fotografia ślubna Pruszków

Specjalnością Babie Lato: Love Stories jest fotografia ślubna. Wykonujemy zarówno zdjęcia reportażowe ze ślubu, jak również sesje plenerowe oraz plenery narzeczeńskie. Działamy na terenie całego województwa, regularnie odwiedzamy Pruszków i inne pobliskie miejscowości. Z ogromną przyjemnością i starannością zadbamy o to, by uwiecznić najważniejsze chwile z Waszego ślubu oraz wesela. 

Polecane sale weselne w Pruszkowie – Fotograf na ślub Pruszków

Często to właśnie od wyboru sali rozpoczyna się organizacja całego przedsięwzięcia ślubno-weselnego. W Pruszkowie i okolicach można znaleźć wiele ciekawych obiektów weselnych. Jeśli jednak nie wiecie, który wybrać, zerknijcie na poniższą listę polecanych miejsc w Pruszkowie.

Hotel Lamberton

Nieopodal Pruszkowa mieści się Hotel Lamberton, w którym można będzie urządzić przyjęcie weselne do 200 osób. Jest to obiekt o wysmakowanej elegancji, dysponujący ogrodem, altaną ślubną oraz miejscami noclegowymi o wysokim standardzie.

Dom Weselny w Piorunowie

Miłośnikom rustykalnego, sielskiego i naturalnego otoczenia z pewnością przypadnie do gustu ten malowniczy obiekt weselny, który urządzono na bazie dawnego gospodarstwa. Można w nim urządzić przyjęcie do 180 osób. Obiekt ten położony jest na przestronnej posesji w wiejskim stylu – można zaplanować na niej również sesję plenerową.

Golden Palace

W zasięgu krótkiej przejażdżki samochodowej od Pruszkowa znajduje się efektowny i elegancki obiekt weselny – Golden Palace. Umożliwia on organizację przyjęcia weselnego do 220 osób. Do obiektu przylega przestronny ogród z altaną ślubną.

Restauracja ELITA

W bliskim sąsiedztwie Pruszkowa działa również ceniona i chętnie wybierana na wesela Restauracja ELITA. Obiekt ten dysponuje przestrzenią na wesele do 120 osób, a także ogrodem z miejscem na ceremonię w plenerze.

Dwór Ołtarzew

Chcąc urządzić wesele na 150 osób, warto wziąć pod uwagę Dwór Ołtarzew. To XIX wieczny obiekt o klasycznie eleganckim wystroju i architekturze. Przynależy do niego ładnie zagospodarowany ogród. 

Sala Bankietowa Przyleśna

Nieopodal Pruszkowa znajduje się również efektowna i przestronna Sala Bankietowa Przyleśna, w której można zaplanować wesele nawet dla 300 osób. Obiekt ten otoczony jest zielonym ogrodem z altaną i oczkiem wodnym.

Karczma na Piwnej

W bliskim sąsiedztwie Pruszkowa można znaleźć klimatyczną Karczmę na Piwnej. W obiekcie tym można urządzić wesele nawet na 300 osób. Obiekt ten dysponuje nie tylko przestrzenią na przyjęcie weselne, ale też miejscami noclegowymi oraz ogrodem z altaną ślubną.

Sesja narzeczeńska Pruszków – Fotograf Pruszków

fotograf na ślub

By jeszcze lepiej poznać się z fotografem, oswoić lęk przed obiektywem i pozowaniem do zdjęć, warto umówić się na sesję narzeczeńską z Babie Lato: Love Stories. Chętnie podpowiemy Wam kilka miejsc, w których można ją będzie zorganizować. Dużą popularnością cieszy się Park Żwirowisko w Pruszkowie, a także Park imienia Tadeusza Kościuszki w tej samej miejscowości. Pruszków zaskakuje pod względem liczby parków, gdyż z powodzeniem można się będzie udać na sesję także do Parku Potulickich, ale możemy też podjechać do Warszawy lub w inne miejsce. 

Plener ślubny Pruszków – Fotograf Pruszków

Może macie jeszcze wątpliwości co do tego, czy warto wykonać plener ślubny lub nie macie pomysłu, gdzie wybrać się na takie zdjęcia. Chętnie Wam podpowiemy. W Babie Lato: Love Stories uważamy, że zdjęcia z pleneru ślubnego to najwspanialsza pamiątka ślubna. Zazwyczaj atmosfera na sesji plenerowej jest już swobodniejsza, znika ślubny stres, a to sprzyja pięknym i naturalnym ujęciom. Na sesję plenerową w Pruszkowie możemy wybrać się w dniu ślubu albo w osobnym terminie – w zależności od Waszych preferencji i ustaleń. Zapraszamy Was do kontaktu, sprawdźcie dostępność Waszego terminu na reportaż ślubny oraz zapoznajcie się z naszą ofertą!