Fotograf Ślubny Lublin

1 IMG 3196
fotograf łuków
3 IMG 3467 scaled
O mnie

Cześć! Z tej strony Paweł – Fotograf ślubny Lublin

Fotografią ślubną zajmuje się od 10 lat, nieustannie doskonaląc swoje umiejętności i zdobywając nowe doświadczenie. Chętnie podejmuję się fotografowania ślubów w Lublinie oraz okolicach. Jeśli tak jak ja lublicie ciepłe, pełne emocji, ponadczasowe zdjęcia to dobrze trafiliście!

Fotograf ślubnY Lublin – najlepsze reportaże ślubne

W sekcji Blog znajdziesz moje ulubione reportaże ślubne. Zwróćcie uwagę na dynamikę, różnorodność kadrów oraz wrażliwość w fotografii. Jak możecie zobaczyć poniżej, uczestniczymy w różnego rodzaju ceremoniach ślubnych – od uroczystości w rustykalnym stylu, przez plenerowe śluby, aż po klasyczne i pałacowe wesela. Jestem elastyczny i gotowy dostosować się do Waszych preferencji, aby uchwycić wyjątkowe chwile tego wyjątkowego dnia.

slub-moscibrody

fotograf ślubny w Lublinie – ile kosztuje?


Ocenienie, kto jest najlepszym fotografem, może być subiektywne. Każdy ma swoje własne kryteria oceny. Jedni doceniają naturalność kadrów, inni dynamikę reportaży, a jeszcze inni cenią pracę zespołową. Jednak jedną rzeczą, z której jestem niezmiernie dumny, są pozytywne opinie naszych par. Zachęcam do sprawdzenia recenzji na Google i Facebooku – to opinie osób, które tak jak Wy stanęły przed podobnym wyborem fotograf ślubny Lublin.

fotograf lublin

Pakiet Silver


Cena od

3500 zł

Reportaż ze ślubu od przygotowań do końca oczepin
Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu

* ceny różnią się między sezonami, szczegółowa oferta w PDF dostępna mailowo

fotografia slubna lukow

Pakiet Gold


Cena od

4400zł

Reportaż ze ślubu od przygotowań do końca oczepin
Wyjazdowa sesja plenerowa innego dnia


* ceny różnią się między sezonami, szczegółowa oferta w PDF dostępna mailowo

Spotkanie z fotografem


Jeśli jesteście z Lublina, zalecamy spotkanie z nami przed podjęciem ostatecznej decyzji. To doskonały moment, aby omówić szczegóły Waszego ślubu i zapoznać się bliżej. Nasza wspólna komunikacja ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia ostatecznego efektu. Dodatkowo możemy pokazać Wam nasze odbitki oraz przykładowe fotoalbumy i fotoksiążki.

Fotograf Ślubny Lublin – Reportaż Ślubny w Lublinie

Reportaż ślubny w Lublinie wcale nie musi zostać wykonany w tym mieście. Chętnie pojedziemy z Wami w ciekawe okolice. Pracujemy również w Świdniku, Kazimierzu Dolnym, Puławach, Nałęczowie, Kraśniku i innych sąsiadujących miejscowościach.

Polecane sale weselne w LublinieFotograf Ślubny Lublin

Wybór sal weselnych w Lublinie i bliskich okolicach jest naprawdę duży. Poniżej prezentujemy siedem popularnych lokalizacji, które mogą Was zainteresować. W nich z pewnością warto zorganizować przyjęcie weselne.

Hotel Korona SPA & Wellness

Marzycie o dużym weselu? Zorganizujecie je tutaj! Niepowtarzalny wystrój, ciekawa architektura i możliwość wyboru wymarzonej sali weselnej w tym obiekcie z pewnością przemawia na jego plus.

Dwór Leśce

Jeśli przyjęcie weselne pod gołym niebem jest Waszym marzeniem, dobrze trafiliście! Przepiękny ogród, wysokiej jakości obsługa i pyszne jedzenie to podstawowe atuty tego miejsca.

Lawendowy Dworek Lublin

Lubicie XIX-wieczne klimaty? Lawendowy Dworek w Lubinie pochodzi właśnie z tego okresu. Secesyjna elegancja połączona z nowoczesnością dają w efekcie naprawdę zachwycające miejsce na przyjęcie weselne.

Hotel i Restauracja Vesaria

Ekskluzywne wnętrza, elegancja i styl glamour wyróżniają to miejsce. Bogate menu i dodatkowe atrakcje, które zapewnia hotel i restauracja Vesaria to dobry wybór dla osób, marzących o zachwycającym przyjęciu weselnym.

Hotel DUO****

Magiczne miejsce otoczone lasami w bliskiej odległości od Lublina, oferujące kameralną atmosferę i możliwość obcowania z przyrodą – to właśnie Hotel DUO. Hotel ten posiada do dyspozycji trzy sale, które mogą pomieścić aż 300 osób.

Dworek Szlachecki

Jeżeli marzycie o przyjęciu weselnym w urokliwym miejscu, które znajduje się w centrum Lublina, Dworek Szlachecki będzie doskonałym wyborem. Otoczone zabytkami, oferujące możliwość wypożyczenia bryczki i pełne różnych dodatkowych atrakcji miejsce z pewnością oczaruje Waszych gości.

12312355JPG

Sesja narzeczeńska w Lublinie  – Fotograf Ślubny Lublin

Sesja narzeczeńska to doskonały pomysł, by sprawdzić, jak czujecie się przed obiektywem. Takie zdjęcia będą niewątpliwie ciekawą pamiątką na długie lata lub mogą stanowić formę podziękowań dla gości. Sesję narzeczeńską w Lublinie możemy wykonać na tle przepięknych zabytków tego urokliwego miasta lub/i w otoczeniu zieleni.  Z pewnością warto odwiedzić takie miejsca jak: Trybunał Koronny (stary ratusz), Teatr Stary, obronne nury z Basztą Gotycką, XIV-wieczną Bramę Krakowską, Bramę Grodzką czy zamek lubelski.

Plener ślubny w Lublinie – Fotograf ślubnY Lublin

Plener ślubny w Lublinie może zostać zorganizowany zarówno w dniu ślubu, jak i w innym terminie – wszystko zależy od Waszych preferencji. Jeśli nie macie pomysłu, chętnie pomożemy wybrać Wam zarówno dogodną datę, jak i wskażemy ciekawe miejsca takie jak na przykład Starówka w Lublinie. Możecie na nas liczyć! Zapraszamy was serdecznie do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności Waszego terminu na ślub oraz do sprawdzenia naszej oferty ślubnej.

Następny krok

Zarezerwuj Termin