FOTOGRAF ŚLUBNY MIŃSK MAZOWIECKI

Fotografią ślubną zajmujemy się już od wielu lat, a swą ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Warszawy, ale też do osób z Mińska Mazowieckiego i okolic. Jeśli więc szukacie sprawdzonego i lokalnego fotografa ślubnego, koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą. Okolice Mińska Mazowieckiego są nam doskonale znane i dlatego możemy nie tylko zrealizować Waszą wizję i marzenia, ale też podpowiedzieć kilka sprawdzonych miejsc i podsunąć różnorodne pomysły na sesję plenerową.

Reportaż ślubny Mińsk Mazowiecki – Fotografia ślubna Mińsk Mazowiecki

„Fotograf Ślubny Mińsk Mazowiecki” to często wyszukiwana fraza. Wiele osób dostrzega bowiem zalety współpracy z lokalnym fotografem, który doskonale zna konkretny teren i posiada duże doświadczenie. Jeśli więc jesteście już na etapie planowania ślubu i wesela, pamiętajcie o zarezerwowaniu terminu u fotografa z Mińska Mazowieckiego. Terminy są zróżnicowane i szybko się rozchodzą, dlatego nie zwlekajcie z rezerwacją do ostatniej chwili. 

fotograf ślubny mińsk mazowiecki

Babie Lato: Love Stories działa na terenie całego Mińska Mazowieckiego i w okolicach, a w szczególności w Otwocku, Piasecznie, Grodzisku Mazowieckim, Warszawie i w wielu innych miejscowościach województwa mazowieckiego.

Polecane sale weselne w Mińsku Mazowieckim -FOTOGRAF NA ŚLUB MIŃSK MAZOWIECKI

Poszukujecie sali weselnej w Mińsku Mazowieckim lub w okolicach? To świetna lokalizacja, gdyż w okolicy działa wiele cenionych obiektów weselnych. Jako lokalny fotograf ślubny, Mińsk Mazowiecki znam doskonale i mogę polecić Waszej uwadze kilka ciekawych obiektów weselnych, w których możecie zorganizować niezapomniane przyjęcie:

Zajazd pod Jesionem Mińsk Mazowiecki

Zajazd pod Jesionem w Mińsku mazowieckim to niezwykle klimatyczne miejsce o kameralnym charakterze, które dysponuje nie tylko przestrzenią wewnątrz budynku, ale również efektownym terenem wokół budynku.  Będzie to idealne miejsce na ślub w stylu slow – wedding!

DSC 9001

Dom Weselny Fantazja Mińsk Mazowiecki

Dom Weselny Fantazja mieści się w miejscowości Dobre, nieopodal Mińska Mazowieckiego. Jest to kameralny, wolnostojący budynek o przyjemnej estetyce zewnętrznej i wewnętrznej. 

Jaśminowy Dworek – to obiekt mieszczący się w Kołbieli, nieopodal Mińska Mazowieckiego. Dworek dysponuje przestronnymi salami weselnymi oraz pięknym ogrodem z altaną. 

Kryształowy Dworek – kolejny obiekt w stylistyce dworkowej, który działa nieopodal Mińska Mazowieckiego, a konkretniej w miejscowości Stanisławów. W Kryształowym Dworku można zorganizować przyjęcie do 300 osób. 

Pałac Wola Ducka – chcąc urządzić przyjęcie do 350 osób, warto wziąć pod uwagę ten elegancki i stylowy obiekt. Pałac Wola Ducka dysponuje nie tylko przestronną salą weselną, ale zapewnia także miejsca noclegowe.

Sala Weselna Podsusze – mieści się w miejscowości Grębków i umożliwia organizację wesela w sielskim stylu. Do obiektu przynależy również duży teren zielony, a także stadnina koni. 

BIANCO Sala Bankietowa – miłośnicy stylu nowoczesnego powinni zwrócić uwagę na salę Bianco, w której można zorganizować szykowne przyjęcie. Obiekt dysponuje także miejscami noclegowymi.

Sesja narzeczeńska Mińsk Mazowiecki 

Jeśli planujecie sesję narzeczeńską w Mińsku Mazowieckim, koniecznie zarezerwujcie dogodny termin. Taka sesja to nie tylko świetna pamiątka na całe życie, ale też sposób na to, by sprawdzić, jak spisze się wybrany fotograf ślubny z Mińska Mazowieckiego. 

Babie Lato: Love Stories poleca kilka ciekawych miejsc na sesję narzeczeńską w okolicach Mińska Mazowieckiego:

  • Park oraz Pałac Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim.
  • Stara tama na rzece Mienia w okolicach miejscowości Ruda.
  • Rezerwat przyrody Świder.
  • Łazienki Królewskie w Warszawie.
  • Pałac Noce i Dnie w miejscowości Nowa Pogorzel.
babie lato love stories

Plener ślubny Mińsk Mazowiecki – FOTOGRAF ŚLUBNY MIŃSK MAZOWIECKI

Planując plener ślubny, warto pamiętać o tym, że zdjęcia plenerowe można wykonać zarówno w dniu ślubu, jak i w innym terminie. Jako fotograf ślubny Mińsk Mazowiecki i okolice znam doskonale i mogę zaproponować kilka ciekawych miejsc plenerowych. Termin i charakter sesji ustalimy wspólnie, dlatego też serdecznie zapraszam do kontaktu. Jeśli natomiast szukacie fotografa na ślub w Nowym Dworze Mazowieckim, serdecznie zapraszamy tutaj.