Fotograf Sokołów Podlaski

Fotograf Sokołów Podlaski to nasza pasja, która towarzyszy nam od wielu lat. Na przestrzeni tego czasu odwiedzaliśmy wiele miejsc na terenie Polski, jak i za granicą, a wszystko po to, by wykonać dla Was niepowtarzalne i ponadczasowe zdjęcia ślubne. To, co nas wyróżnia to rustykalna i klasyczna fotografia ślubna. Sokołów Podlaski, będąc ciekawym miejscem na mapie naszego kraju, otwiera wiele możliwości do uchwycenia wyjątkowych kadrów z jednego najważniejszych dni w Waszym życiu. Jeżeli jesteście na etapie planowania ślubu, chętnie będziemy Wam towarzyszyć w tej ważnej chwili. Zapraszamy również na sesje narzeczeńskie, nietuzinkowy plener ślubny czy też reportaż wykonany w dniu ślubu. 

fotograf sokołów podlaski

Reportaż ślubny Sokołów PodlaskiFOTOGRAF SOKOŁÓW PODLASKI

Reportaż ślubny wymaga dużego skupienia i zaangażowania ze strony fotografów. Dokładamy wszelkich starań, by uchwycić dla Was czułe gesty oraz prawdziwe emocje. Fotografia ślubna Sokołów Podlaski to także możliwość odwiedzenia okolicznych miejscowości. Chętnie wykonamy dla Was ciekawe zdjęcia również w Nowej Wsi, Łubiankach, Brzozowie, Ząbkowie, Żanęcicnie, Karlusinie, Partykozach czy innych okolicach Sokołowa Podlaskiego. 

Polecane sale weselne w Sokołowie Podlaskim Fotograf Ślubny Sokołów Podlaski

Fotografia ślubna Sokołów Podlaski łączy się niewątpliwie z miejscem, w którym odbywa się przyjęcie weselne. Wybór najlepszej sali wcale nie jest łatwy. Poniżej prezentujemy Wam siedem miejsc godnych uwagi, na które warto zwrócić uwagę. 

Sala balowa „U Pietrzaków” Sokołów Podlaski

To klasyczne i eleganckie miejsce, którego zaletą są nie tylko jasne wnętrza i możliwość zorganizowania wesela w stylu glamour, ale na uwagę zasługuje także wyśmienita kuchnia. Jeśli cenicie sobie klasyczne rozwiązania, miejsce to będzie doskonałym wyborem.

Sala weselna „Odeon”

Zwolennicy minimalizmu i elegancji z pewnością docenią wystrój, który oferuje ta sala weselna. Połączenie bieli z szarościami i czernią daje również wiele możliwości dekoracyjnych.

Sala weselna „Gracja”

Miejsce to doskonale oddaje ducha nowoczesności. Przepiękne wykończenie sali weselnej to doskonały wybór dla osób, którzy marzą o przyjęciu weselnym w stylu glamour.

Sala weselna „Kamelia”

To również klasyczne i nowoczesne miejsce, w którym dominuje biel oraz odcienie beżu. Aranżacja taka daje wiele możliwości dekoracyjnych i zorganizowania przyjęciu w stylu, o jakim tylko marzycie.

Sala weselna „Dwór Sulejów”

Jeżeli marzycie o wyjątkowym przyjęciu weselnym, dobrze trafiliście. Dwór Sulejów to przepięknie wykończona sala weselna, w której dominuje drewno oraz cegła, jako elementy dekoracyjne. Może wesele w stylu boho? Tutaj z powodzeniem je zorganizujecie. Po więcej informacji udajcie się na stronę sali.

Sala Weselna B&M Młynarz 

To miejsce usytuowane w bliskiej odległości od Sokołowa Podlaskiego, w którym możecie zorganizować przyjęcie weselne do 200 osób. Klasyczne wnętrze ozdobione lustrami oraz profesjonalne obsługa są jego niewątpliwymi atutami.

Biesiadny Dwór

To wyjątkowe miejsce, które z pewnością warto odwiedzić i zapoznać się z jego ofertą. Jeśli marzycie o prawdziwej biesiadzie do białego świtu, wybór tego miejsca z pewnością Was nie rozczaruje. 

Sesja narzeczeńska w Sokołowie Podlaskim

Sesje narzeczeńskie cieszą się coraz większa popularnością. Fotografia ślubna Sokołów Podlaski w naszej ofercie przewiduje także propozycję wykonania zdjęć dla Pary Młodej z okresu ich narzeczeństwa. A może sesja zdjęciowa na kajakach albo w stadninie koni? Wszystko zależy od Was!

Fotograf ślubny Sokołów Podlaski – Plener ślubny Sokołów Podlaski

Plener ślubny w Sokołowie Podlaskim możemy wykonać dla Was w dniu ślubu lub umówić się z Wami na inny, dogodny dla Was termin. Z pewnością w bliskich okolicach Sokołowa Podlaskiego warto odwiedzić Perłę Podlasia, czyli Pałac w Partykozach. Fotografa ślubna Sokołów Podlaski to także wiele innych ciekawych możliwości. Jeśli macie pomysł na sesję ślubną, chętnie go dla Was zrealizujemy. Ale pamiętajcie – możecie na nas liczyć. Dla Was znajdziemy najlepsze miejsce na wyjątkowe zdjęcia. 

Po ofertę zapraszamy do kontaktu.