Sale weselne Łuków – ślub Boho czy klasyczny?

Organizacja swojego wymarzonego ślubu to ogromne wyzwanie zarówno pod względem logistycznym jak i organizacyjnym . Rustykalna stodoła czy szykowny pałac? Dj czy zespół? Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem często spotykałem pary, które miały przed sobą te dylematy. Mnogość opcji w samym Łukowie jak i w powiecie łukowskim przysparza parom młodym nie mały ból głowy. Jak wybrać i zgrać usługodawców aby stworzyć ciekawe, nieszablonowe, a przede wszystkim wasze wymarzone wesele? Poniżej przedstawię Wam kilka opcji dotyczących wyboru swojej wymarzonej sali ślubnej w Łukowie.

W poniższym artykule postaram się wam przybliżyć kilka opcji dotyczących zarówno klasycznych wesel jak i coraz popularniejszego w ostatnim czasie stylu rustykalnego. Należy jednak sobie zdać sprawę z tego że zarówno wybór wymarzonej sali weselnej jak i fotografa ślubnego w Łukowie nie należy do najłatwiejszych. Chętnie opowiem wam o swoich doświadczeniach oraz o specyfice pracy fotografa ślubnego. Zapraszam do lektury.

Sale weselne Łuków – Jaką wybrać salę?

Czy warto organizować ślub w okolicach Łukowa? Jasne, że tak. W powiecie łukowskim w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej ciekawych miejsc na mapie najpopularniejszych sal weselnych, również w stylu boho. Warto tu wspomnieć między innymi o Stodole w Mościbrodach czy Sali u Rybaka. Jeśli interesują was bardziej rustykalne klimaty – stodoła Mazanówka może być dla Was idealnym miejscem.

Oczywiście pary młode które chcą postawić na styl klasyczny również znajdą coś dla siebie! Mamy bowiem w naszej okolicy kilka sal – pałacy które gwarantują szyk i elegancję. Te klimatyczne i dostojne miejsca pozwolą Wam zorganizować iście królewskie przyjęcie.

Najpopularniejsze sale ślubne w Łukowie –

Stodoła w Mościbrodach

fotograf slubny lukow

Stodoła w Mościbrodach oferuje zarówno wesele w dworku jak i w pięknej rustykalnej stodole. Dworek pomieści do 150 gości, stodoła natomiast aż 200. Sala oferuje również możliwość złożenia uroczystej przysięgi ślubnej podczas ślubu plenerowego w pięknej altanie, tarasie dworskim czy w otoczeniu pobliskiego parku. Jest to niezwykle urokliwe miejsce – idealne na organizację wesela “bez spiny” w stylu slow-wedding.

Pałacyk Fantazja w Sięciaszce

69266252 2372404702808841 897327159008296960 n1 768x374 1

Pary szukające natomiast czegoś w bardziej klasycznym stylu swoją uwagę powinny zwrócić ku Pałacykowi Fantazja w Sięciaszce. Obiekt ten cechuje przestronna sala, która jest w stanie pomieścić aż 550 gości! Dzięki specjalnemu systemowi obiekt można również podzielić na 2 czy 3 niezależne imprezy. Jest to idealne miejsce na wesele w stylu balowym.

Sala Bajeczna w Łukowie

Kolejnym z ciekawych miejsc na organizację swojego wymarzonego dnia w Łukowie jest Sala Bajeczna. Obiekt ten pomieści aż 230 gości w pełni klimatyzowanych, nowoczesnych wnętrzach. Sala oferuje również 6 pokoi noclegowych dla gości, którzy przyjeżdzają z daleka. Sala jest świetnie zlokalizowana – samo centrum miasta. Problemem bywa tutaj natomiast mała liczba miejsc parkingowych.

sala bajeczna lukow

Fotograf ślubny okolice Łukowa – ile kosztuje?

Dla wielu z par młodych finanse są często najważniejszą kwestią. Z pewnością należy jednak się zastanowić czy warto na zdjęciach ślubnych oszczędzać. Większości nowożeńców zależy na najwyższej jakości – pamiętajcie jednak, że tylko zdjęcia w pełni będą mogły odzwierciedlić emocje i momenty wzruszeń które wam towarzyszyły tego dnia. Goście już następnego dnia zapomną o waszym suto zastawionym wiejskim stole, fotobudce czy innych atrakcjach. A profesjonalny album ślubny jest pamiątką do której z pewnością będziecie chętnie wracać latami.
Jeśli również macie takie podejście – zapraszam do odwiedzenia zakładki Oferta gdzie po opowiedzeniu mi planach na wasz ślub dostaniecie moją ofertę ślubną. Przygotowałem dla was 3 podstawowe pakiety oraz kilka dodatkowych opcji – z pewnością znajdziecie tam coś dla siebie.

Fotograf na wesele w Łukowie